Vazba květin z našeho pole

Pokud chceme zachovat tradice, měli bychom se zajímat i o původ květin. Zaměřujeme se na vazbu květin z našeho pole. Květiny pěstujeme v naší Trees zahradě s láskou k přírodě, bez použití chemických látek a umělých hnojiv. O naše pole pečujeme tedy tradičním způsobem – tj. pletím a mulčováním 😊. Takže si práci na zahradě opravdu užíváme 😊. Květiny máme tedy pouze sezonní, takové jaké znáte ze zahrádek našich babiček 😊. Navazujeme tím na tradici našich předků, která má v naší zemi hluboké kořeny. U nás máte tedy jistotu, že vaše kytice nemusela cestovat přes půlku světa a byla vypěstována bez negativních ekologických a sociálních dopadů. 

Květinové vazby k různým příležitostem

Potřebujete květinu k narozeninám, svátku, výročí nebo jen tak z lásky? Zastavte se u nás a vyberte si tu, která vám padne do oka a nebo si u nás objednejte  na tel.: 491 520 334 

Cena květinové vazby z květin z našeho pole se pohybuje v rozmezí 350 Kč – 2500 Kč, podle velikosti květinové vazby a druhu použitých květin. V jednoduchosti je krása a tak naše květiny svazujeme především  lýkem.

Naše květiny si můžete koupit v sezóně od dubna do října. Od listopadu do března vážeme květiny pouze na objednávku z květin od našich dodavatelů. 

Máte dotazy?