Zázemí pro děti s doprovodem

Jestli je dětem a jejich nejbližším někde dobře,pak je to na louce v zahradě a mezi květinami. Tedy u nás.
Zázemí pro děti s doprovodem

 

Dětské fantazii otevřeno

Příroda je velmi inspirativní prostředí a děti jsou vnímavé.Pojďte dál a poskytněte svým dětem tu šanci, být u toho když rozkvétají květiny, zrají jablka, béééčí ovce a bzzzučí včely. Nechte je tvořit na písku nebo sledovat jak teče voda v korytu.

 

Najít ve středu města bezpečný kout s velkým množstvím inspirativních míst ke hraní, není tak úplně jednoduché. V naší zahradě najdete s dětmi mnohé z toho, co považujete pro trávení volného času za potřebné.

Nejmenší s mamkou na dece

Přijít k nám v sezóně s kočárkem a dekou nebo podložkou pro rozložení malého zázemí na louce je zcela normální. Takových návštěv během roku zaznamenáváme desítky, možná stovky. Ve spojení s provozem kavárny, která nabízí pestrý sortiment, je to jasný plán na slunný den.

Předškoláci a malí školáci směr akce v zahradě

Děti, které běhají po louce s konvičkou a zalévají kytičky, zaujatí nosiči vody směr vodní kaskáda, pozorovatelé hmyzu v domku. K tomu skákající odvážlivci na trampolíně, telefonující dvojice u rourofónu nebo houpačky ve 100% vytížení. To vše se děje s velkou dynamikou a neustálým proměňování osob v prostoru.

Vzbudit zájem o přírodu

Zábava, výchova, vzdělávání a vnímání - to se u nás dá zažít. Děti se v hezkém prostředí učí, kultivují a poznávají. Být součástí života zahrady je samo o sobě velmi inspirativní. Když k tomu přidáme oblíbené akce jakými jsou Jarní trh, Dýňování, výtvarné soutěže, hodiny pracovního vyučování nebo dětské workshopy., je zájem dětí upoután.

Dětské narozeniny

Stejně jako dospělí i junioři si u nás mohou uspořádat zahradní oslavu svých mladých narozenin. Po domluvě s personálem lze připravit narozeninové menu a speciální dort pro oslavence. To vše, včetně dekorací, zakomponovat do prostoru zahrady a nerušeně se bavit s přáteli.

 

Fotogalerie
Máte dotazy?